Nasze inwestycje

Nasze realizacje

22 lata doświadczenia

Kurkowa 2A

Nasza ostatnia inwestycja, wyjątkowa Kamienica Kurkowa 2A, zlokalizowana w pięknym sąsiedztwie Starego Miasta. Jej oryginalna architektura idealnie wpisuje się w klimat ulicy Kurkowej i jej zabytkowe otoczenie.  Z  okien Kamienicy  rozpościera się widok na Zamek Książąt Pomorskich, Ratusz i Katedrę Św. Jakuba. W Kamienicy mieści się siedemnaście apartamentów oraz jeden lokal usługowy przeznaczony na małą gastronomię.

Flaminga C
Budynek wielorodzinny z garażem podziemnym na Warszewie

Budynek wielorodzinny, trzypiętrowy z garażem podziemnym przy ul. Flaminga 2. Struktura powierzchni mieszkań mieści się w przedziale od 32 do 65 m2. Mieszkania na parterze posiadają ogródki lub tarasy. Obiekt wyposażony w windę dostępną od poziomu garażu podziemnego, w którym znajdują się miejsca postojowe dla samochodów i komórek lokatorskich – piwnic. Mieszkania na najwyższych piętrach posiadają antresole. Zagospodarowanie terenu obejmowało wykonanie miejsc postojowych naziemnych oraz placu zabaw.

Budynek oddany do użytku w grudniu 2020 roku.

Łubinowa Słoneczne
Budynek wielorodzinny z garażem podziemnym

Budynek wielorodzinny, czteropiętrowy z garażem podziemnym wybudowany w technologii tradycyjnej z cegły. Na parterze znajdują się lokale usługowe i kilka mieszkań z ogródkami od strony południowo-zachodniej. Na wyższych piętrach wszystkie mieszkania posiadają duże balkony. W dwóch klatkach schodowych zaprojektowano windy, którymi można zjechać także do garażu podziemnego gdzie znajdują się miejsca postojowe dla samochodów i komórki lokatorskie – piwnice. Struktura powierzchni mieszkań mieści się w przedziale od 24 do 88 m2Inwestycja zakończona 2019/2020.

Flaminga B
Budynek wielorodzinny z garażem podziemnym na Warszewie

Budynek wielorodzinny, dwupiętrowy z garażem podziemnym przy ul. Flaminga 4. Struktura powierzchni planowanych mieszkań mieści się w przedziale od 25 do 68 m2. Mieszkania na parterze posiadają ogródki. Obiekt wyposażony w windę dostępną od poziomu garażu podziemnego, w którym znajdować się będą miejsca postojowe dla samochodów i zaplecza garaży. Mieszkania na najwyższych piętrach posiadają antresole. Budynek oddany do użytku w 2020 roku.

Nowowiejska 27
Bezrzecze (rok zakończenia budowy: 2015)

Nowowiejska 27 – kameralne osiedle 17 nowoczesnych dwurodzinnych Willi w Bezrzeczu. Wysoki, unikatowy na rynku szczecińskim standard mieszkań. Komfort parkowania pojazdów zapewniają liczne miejsca parkingowe w garażowcu podziemnym i na parkingu naziemnym. Lokalizacja osiedla w Bezrzeczu, zapewnia komfort życia w otoczeniu zieleni, ładnych widoków i szybkiego dojazdu do Centrum miasta. W odległości 500 m, od osiedla znajduje się przystanek autobusowy linii 74. Dojazd samochodem do sklepów Piotr i Paweł, Lidl, Netto, Biedronka zajmuje 3 minuty.

Domy szeregowe Kminkowa
Bezrzecze (rok zakończenia budowy: 2017)

W sierpniu 2017 r. oddaliśmy do użytku mały 10 mieszkaniowy szeregowiec. Mieszkania w parterze posiadają 80-100 m2 ogródki, a mieszkania na piętrze duże balkony. Do każdego mieszkania przewidziane są 2 miejsca postojowe naziemne, cześć miejsc postojowych z wiatą. Przyjazna lokalizacja w Bezrzeczu zapewnia komfort życia poza miastem a jednocześnie w bliskiej odległości do szkoły, usług i obiektów handlowych. W odległości 600 m, od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, apteka sklepy spożywcze oraz przedszkole, 800 m – szkoła. Dojazd samochodem do sklepów Lidl, Netto, Biedronka zajmuje 20 minut.

kamienica Kurkowa 4-5
Szczecin, Stare Miasto (rok zakończenia budowy: 2017)

Kamienica przy ul. Kurkowej 4-5 róg ul. Mściwoja. 25 mieszkań i 5 lokali usługowych w parterze w samym sercu Starego Miasta, obok Kamienicy Loitzów. Lokalizacja wśród zabytków Szczecina, bardzo blisko Filharmonii, Teatrów, Kościołów. Kamienica oddana do użytku 5 kwietnia 2017 roku.

Kamienica Krzywoustego 14
Szczecin, ul. Krzywoustego (rok zakończenia budowy: 2015)

Kamienica Krzywoustego 14 wybudowana została jako plomba w ścisłym centrum Szczecina i oddana do użytku w sierpniu 2015 r.. W Kamienicy, na kondygnacjach 1-6, znajduje się 58 jedno- i dwupokojowych mieszkań oraz, w kondygnacji -1 i na parterze, 2 lokale usługowe.

Osiedle Dolina Słońca
Bezrzecze (rok zakończenia budowy: 2012)

Osiedle Dolina Słońca to nasza flagowa inwestycja w Bezrzeczu, którą ukończyliśmy w 2012 r.. Całodobowy monitoring i obecność stróża przy wjeździe na Osiedle gwarantują jego mieszkańcom bezpieczeństwo, zaś starannie przemyślana aranżacja – komfort mieszkania na nim. Pomiędzy niewysokie budynki wkomponowaliśmy ławeczki, boiska sportowe, place zabaw i altanki rekreacyjne, zadbaliśmy o tereny zielone. Nasza praca została doceniona zaufaniem ponad 300 Klientów oraz, w roku 2011, Diamentem Architektury za najlepszą przestrzeń społeczną podczas Targów Nieruchomości Dom Show Biznes i Architektura.

Villa Grande
Pobierowo, rok zakończenia budowy: 2006)

Villa Grande to ekskluzywny apartamentowiec w nadmorskim Pobierowie, który ukończyliśmy w 2006 r.. W budynku mieści się 5 luksusowych, 3-poziomowych, ponad 100-metrowych apartamentów. Budynek znajduje się 300 metrów od plaży.

Osiedle Różane
Warzymice (rok zakończenia budowy: 2006)

Osiedle Różane znajduje się w podszczecińskich Warzymicach, w cichej i spokojnej okolicy, 7 km od ścisłego centrum Szczecina. Teren osiedla sąsiaduje z inną naszą inwestycją, Osiedlem Bursztynowym, zakończonym dwa lata wcześniej (w 2004 r.). Osiedle Różane to nie tylko piękna i nowoczesna architektura - to także ciekawie zaprojektowane i sprzyjające mieszkańcom zagospodarowanie terenu. Na Różanym przede wszystkim pachną róże - na skwerkach zasadziliśmy mnóstwo różanych krzewów.

Osiedle Bursztynowe
Warzymice (rok zakończenia budowy: 2004)

Osiedle Bursztynowe zlokalizowane jest w podszczecińskich Warzymicach, graniczy z innymi naszymi osiedlami: Różanym i Kresy II.

Mieszkańcy Bursztynowego mieli do wyboru mieszkania w willach lub w jednym z dwóch budynków wielorodzinnych. Wille dwu, trzy lub czterorodzinne pomalowaliśmy na słoneczne kolory elewacji. Każda z willi posiada oddzielne, niekrępujące wejście oraz miejsce postojowe lub wiatę. Wjazd na Osiedle Bursztynowe prowadzi od strony Osiedla Kresy II przez reprezentacyjną bramę wjazdową obsadzoną jarzębiną. Inwestycja została zakończona w 2004 roku.

Kamienica Floryda
Szczecin, ul. Parkowa (rok zakończenia budowy: 2003)

Kamienica Floryda znajduje się w Szczecinie przy ulicy Parkowej, w dolnym jej biegu – poniżej skrzyżowania z ulicą Emilii Plater.

Kamienica Floryda to pięciopiętrowy budynek o eleganckiej, ciemnozielonej elewacji, w którym zaplanowano 16 mieszkań i 1 lokal usługowy na parterze. Cechą charakterystyczną tej kamienicy są duże okna i balkony, wykonanie z ekologicznej cegły oraz ogrodzone podwórko.
Kamienica została przekazana do zamieszkania w 2003 roku.

Osiedle Kresy II
Warzymice (rok zakończenia budowy: 2002)

Osiedle Kresy II to pierwsze osiedle oddane do użytku przez firmę Neptun Developer. Położone jest w podszczecińskich Warzymicach.

Osiedle Kresy II to cztery budynki wielorodzinne o przyjaznej architekturze, wszystkie z balkonami lub tarasami. Obecnie Osiedle Kresy II graniczy z Osiedlem Bursztynowym i Osiedlem Różanym – również zrealizowanymi przez Neptun Developer.

Ostatni z budynków na Osiedlu Kresy II został przekazany właścicielom do zamieszkania w 2002 roku.