Nasze inwestycje

O Nas

Budujemy fundamenty dla szczęśliwych domów

Neptun Mieszkania spółka z o.o. jest firmą rodzinną. Od roku 2000 budujemy duże osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne i kamienice w Centrum Szczecina. Od początku działalności firmy budujemy tylko takie mieszkania, w których sami chcielibyśmy mieszkać. To nasza niezmienna misja firmy. Specjalizacją naszą jest budowanie mieszkań wykonanych wg indywidualnych projektów aranżacji.

Dla spokoju naszych klientów systematycznie poddajemy się weryfikacji najważniejszych instytucji w Polsce oceniających deweloperów.
Jakość naszego budownictwa potwierdzają nagrody zdobyte przez największe osiedle „ Dolina Słońca”. Za rok 2012 osiedle nagrodzone Certyfikatem Jakość Roku – przez najpoważniejszą instytucją weryfikującą – Polskie Centrum Badań i Certyfikacji. Za rok 2011 na targach „Dom Show 2011”, którego pomysłodawcą jest Oxxford Creative Servise firma zdobyła tytuł Dewelopera Roku, a osiedle ”Dolina Słońca” – I nagrodę Diament Architektury za najlepszą przestrzeń publiczną. Rzetelność firmy potwierdzają od roku 2011 certyfikat Solidna Firma. W marcu 2017 Neptun Mieszkania został laureatem konkursu organizowanym przez Senat Rzeczpospolitej Polski i Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów „Amicus Consumentium 2016 roku” za upowszechnianie idei polubownego rozwiązywania sporów konsumenckich, co potwierdza przyjazny stosunek do Klientów.

Poza działalnością biznesową wspomagamy wiele akcji charytatywnych i kulturalnych w Szczecinie. Od 2010 jako mecenas realizujemy projekt „ Sięgajcie Gwiazd”, którego celem jest wspomaganie rozwoju artystycznego uczniów Liceum Plastycznego im. Constantina Brancusi w Szczecinie. Za działalność w sferze kultury w roku 2016 otrzymaliśmy honorową statuetkę Mecenasa Kultury Szczecina.

Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy nam zaufali i kupili u nas mieszkanie. Szukającym mieszkania, życzymy jak najbardziej przemyślanych i dobrych decyzji. Satysfakcją naszą będzie, jeżeli wybór padnie na nasze inwestycje.

Jolanta Drąszkowska
Prezes Neptun Developer
"Budujemy tylko takie mieszkania, w których sami chcielibyśmy mieszkać"